Šešėlių šokis Julie Garwood

ISBN:

Published:

336 pages


Description

Šešėlių šokis  by  Julie Garwood

Šešėlių šokis by Julie Garwood
| | PDF, EPUB, FB2, DjVu, AUDIO, mp3, RTF | 336 pages | ISBN: | 10.54 Mb

Džordana Bačenen džiūgauja, kad jos brolis ir geriausia draugė pagaliau nutarė susituokti. Iškeliamos šaunios vestuvės, nes Dilano Bačeneno ir Keitės Makenos santuoka yra labai svarbus įvykis - dviejų priešiškų dinastijų susijungimas. Ceremonija irMoreDžordana Bačenen džiūgauja, kad jos brolis ir geriausia draugė pagaliau nutarė susituokti. Iškeliamos šaunios vestuvės, nes Dilano Bačeneno ir Keitės Makenos santuoka yra labai svarbus įvykis - dviejų priešiškų dinastijų susijungimas. Ceremonija ir pokylis vyksta be menkiausių trukdžių, kol atsiranda vienas įkyruolis, teigiantis esąs Makenų svečias.

Apsileidęs ir ekscentriškas viduramžių istorijos profesorius įspėja, kad sutuoktinių klanus sieja „blogas kraujas, nulemtas istorinės nesantaikos, kilusios Škotijoje dėl Bačenenų pavogtų Makenų brangenybių.Džordana visada stengėsi gyventi apdairiai ir, pasikliaudama savo racionaliu protu bei blaiviu mąstymu, tapo sėkmingai dirbančia verslininke. Profesoriaus teiginys, kad nesąžiningas Bačenenų elgesys su Makenomis ištisus šimtmečius palaikė nesantaiką tarp giminių, sudomina Džordaną, bet ji lieka skeptiška. Artimas šeimos draugas Nojus Kleibornas, kuris niekada neatsisakydavo pasilinksminti ir nepraleisdavo nė vienos gražios jo kelyje pasipainiojusios merginos, apkaltina Džordaną, kad ši nepajėgianti išsiveržti iš savo susikurtos ramybės zonos.

Mergina nusprendžia įrodyti, jog Nojus klysta, ir negalvodama leidžiasi į mažą dulkėtą Ramybės miestelį Teksase, kad galėtų pati įvertinti profesoriaus tyrinėjimus.Patekusi į uždarą bendruomenę, Džordana nenumato, kokie pavojai ir intrigos jos laukia, ir nejaučia jokios grėsmės.Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Šešėlių šokis":


redtruck.eu

©2012-2015 | DMCA | Contact us