Špicáková až za hrob (Monster High, #4) Lisi Harrison

ISBN:

Published:

Hardcover

264 pages


Description

Špicáková až za hrob (Monster High, #4)  by  Lisi Harrison

Špicáková až za hrob (Monster High, #4) by Lisi Harrison
| Hardcover | PDF, EPUB, FB2, DjVu, talking book, mp3, RTF | 264 pages | ISBN: | 8.43 Mb

Viac na: http://bit.ly/1tvdUYjLALARaritní si konečne vybojovali slobodu a Lala hrdo cerí tesáky. Lenže keď príde na návštevu tatko Dracula, všetko sa akosi znetopieri. Pán D. má vlastné predstavy o budúcnosti, ale ani Lala sa svojich nových práv aMoreViac na: http://bit.ly/1tvdUYjLALARaritní si konečne vybojovali slobodu a Lala hrdo cerí tesáky. Lenže keď príde na návštevu tatko Dracula, všetko sa akosi znetopieri. Pán D. má vlastné predstavy o budúcnosti, ale ani Lala sa svojich nových práv a priateľstiev nemieni vzdať. Keď sa dozvie o úžasnej celoštátnej súťaži o mastný sponzorský príspevok a účasť v reklamnej kampani, odhodlane sa do nej zahryzne a dúfa, že tak prekazí otcove plány.

V súboji otca s dcérou sa Lala snaží zachrániť spoločnú školu, aj keby ju to malo stáť život... zase.FRANKIE STEINOVÁFrankie sa s iskrivým nadšením vrhne na šancu reprezentovať Merstonku v prestížnej reklamnej kampani. Stačí, keď v školských voľbách porazí Cleo de Nile a potom zapôsobí na dvojicu módnych návrhárov. To sa ľahko povie, keď Cleo lipne na tróne popularity ako mačací chlp na zamate.

Vykašle sa Frankie na svoje zásady, aby ju – obrazne povedané – nadobro potopila na dno Nílskej priehrady? V láske a šoubiznise je vraj dovolené čokoľvek a odmena je tisícvoltová. Otázka znie, či naozaj stojí za to.MELODY CARVEROVÁMelody prepašuje sestru na koncert do vysokoškolského klubu a z ničoho nič skončí na pódiu s kapelou, ktorá ju berie všetkými desiatimi – prípadne aj deviatimi a pol.

Ako nová speváčka si získa srdcia mnohých fanúšikov. Počas jej koncertov kluby praskajú vo švíkoch a Jacksonovi zase praskajú nervy, najmä keď turné kapely ohrozí ich spoločné plány na leto. Melody si musí vybrať, lenže ako sa rozhodne, keď jej jedna možnosť prekazí životný sen a druhá zlomí srdce?Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Špicáková až za hrob (Monster High, #4)":


redtruck.eu

©2012-2015 | DMCA | Contact us